Samsung Spot Televizyon

Samsung Spot Televizyon

Evimiz için televizyon satın alırken görüntü kalitesi yüksek, kullanışlı, fonksiyonel, dayanıklı, hızlı, akıllı ve android olması beklentilerimizin başında gelmektedir. Bu saydığımız kriterlerin hepsini tam olarak karşılayan marka ve modeller piyasada oldukça azdır. Evimiz için en iyi seçenekleri arıyorsak eğer Premium markaların modellerini tercih etmek zorundayız. Premium marka denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri de Samsung’dur. Samsung marka televizyonlar yüksek segmentli markalardır bu sebepten dolayı fiyatları da diğer markalara göre daha yüksektir. Uygun fiyatlı televizyon satın almak için spot ve outlet ürünleri tercih etmek mantıklıdır. Samsung Spot Televizyon satın almak ve konu hakkında bilgi almak yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Samsung Spot Televizyon Neden Ucuzdur?

Samsung spot televizyon fiyatları piyasaya göre daha uygundur. Samsung spot televizyon fiyatlarının piyasaya göre daha düşük olmalarının sebebi outlet ürünler olmalarıdır. Outlet ve spot ürünler genel olarak teşhir ve revizyonlu ürünlerle karıştırılmaktadırlar, spot ve outlet ürünler sıfır, kutulu ürünlerdir. Yetkili satıcılardan ve mağazalardan satın aldığınız sıfır ürünlerden farkları yoktur. Spot televizyon fiyatlarının ucuz olmasının sebebi ise satılan ürünlerin seri sonu, yeni modeli çıkmış, üretim, ihraç ve depo fazlası, raflardan kalkmış ürünler olmasıdır. Markaların yeni modellerine yer açmak için alt satıcılara sundukları ürünler olmaları sebebiyle çok daha uygun fiyatlı ürünlerdir.

Samsung Spot Televizyon Mağazaları

Samsung Spot Televizyon Mağazaları

Samsung spot televizyon modellerini incelemek için online ürün kataloğumuza göz atabilirsiniz. Samsung spot ve outlet televizyon satın almak için mağazalarımızı ziyaret edebilir bilgi almak için whatsapp veya telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon ve Whatsapp: 0538 251 43 43

SATIŞ NOKTALARIMIZ
Mecidiyeköy Mağaza Adresi

Şehit Ahmet Sokak, Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4 / 53

Kadıköy Mağaza Adresi

Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:19/A Kadıköy/İstanbul

Pendik Mağaza Adresi

Adnan Kahveci, Yeşilbağlar Mah, Metro Giriş2, 34893 Pendik/İstanbul

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

blank
blank